Spolupracovníci

Ing. Pavel Jandura

Ing. Pavel Jandura (1986) je technickým poradcem, konstruktérem a technikem v IPI. Po absolvování SPŠS v Jablonci nad Nisou nastoupil na Technickou univerzitu v Liberci, kde na fakultě strojní vystudoval obor Inovační inženýrství. Jeho specializace je projektování 3D Lay-out, konstrukce a výroba: přípravků, jednoduchých strojů a svařovaných konstrukcí, analýza a měření práce. Spolupracoval a podílel se na mnoha projektech v rámci společnosti IPI (ŠKODA Auto, Ingersoll Rand, DENSO, Proseat, …).

Josef Olbricht

Josef Olbricht (1960) vystudoval obor strojírenství a během své předchozí kariéry prošel celou řadou odborných a manažerských pozic v podnicích sklářského a automobilového průmyslu. Od roku 2000 se profesionálně zabývá projekty zaměřenými na zlepšování, zeštíhlování a standardizací výrobních i nevýrobních procesů, včetně logistiky. Jako konzultant a trenér spolupracoval a spolupracuje s firmami jako např. Bosch, Magna, Black and Decker. Praktické workshopy a trénink zaměřený na problematiku Lean manufacturing vedl ve firmách jako např. Knorr Bremse, Black and Decker, Magna, Continental, Bosch, IVECO, Motorpal a dalších...

Ing. Petr Maxa

Ing. Petr Maxa absolvoval ČVUT-FEL a postgraduálně studoval Management kvality a Lean SixSigma. Má mnohaleté zkušenosti s procesním řízením ve výrobních (montážních i zpracovatelských) firmách z mnoha úhlů pohledu. Zabýval se návrhem, nastavením, plánováním a monitorováním výrobních a logistických procesů, procesním inženýrstvím, výrobními systémy, systémy řízení kvality, týmovou prací a principy trvalého zlepšování procesů (kaizen, Lean Manufacturing, SixSigma, …). Vedl tréninky a pracoval na projektech a workshopech zlepšování procesů v ČR, i v několika zemích Evropy, v Mexiku, USA a Číně.

Milos Jirman MSc.

Milos Jirman MSc. (1983) absolvoval Master studia na Dublin City University, pracoval jako šéfprogramátor na klíčových systémech nadnárodní firmy v Irsku. Byl také dlouholetou součástí startup komunity a spoluzakladatel webu InspiredStartups.com. Několik let se rovněž věnuje IoT a spojení hardwaru se softwarem pro řešení náročných úloh v oblasti automatizace procesů.